Denetimde Uzman ve Hassas Yaklaşım…

DENETİM HİZMETLERİ

 
“Denetim, değer katar.” Bu temel felsefeden yola çıkarak ERKO Global, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerinin tam karşılandığı, değer katan denetim hizmetleri sunmaya odaklanır. 
Denetim, ilgili konusuna hakimiyet ister. Denetimin tüm tekniklerini bilerek, doğru soru sorma tekniklerini kullanarak, bilgili, bilinçli, aklındaki şablonlara göre değil, mevcut durumla alakalı tüm faktörleri değerlendirerek, denetim için kullanılan denetim kriterlerini doğru ve eksiksiz uygulamak, denetimin hakkını vermek demektir.
 
Tedarikçi Denetimleri   
 
“Kötü tedarikçiden aldığınız kötü girdilerden iyi ürün ve hizmet oluşturamazsınız.“
Kuruluşların müşterilerine, uygun ürün ve hizmet sunabilmesinde en önemli faktörlerinden birisi, temin ve tedarik yaptığı firmaları ve aldığı ürün ve hizmetleri kontrol altında tutmaktır. 
Tedarikçilerinizin, sizlerin ürün ve hizmet taleplerini karşılayabilme yeteneklerini ölçmek, değerlendirmek, varsa iyileştirilmesi gerekli konu başlıklarını tespit ederek “karşılıklı yarara dayalı tedarikçi ilişkisi” ni işler ve sürekli kılmak amacıyla tedarikçilerinizin denetimlerini dünya çapında sizler adına gerçekleştiriyoruz. 
 
 
Butik Denetimler
 
Herhangi bir konuda özelleştirilmiş gizli müşteri, proses, ürün ve özel kriterlerle ilgili  denetimlerinizi,  dünya çapında gerçekleştiriyor, bu konudaki tüm özel ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 
 
 
ISO Standart Denetimleri 
Belgelendirme kuruluşları, bünyelerinde sistem kurma çalışmalarını tamamlamış ve akredite denetim öncesi değerlendirme yapmak isteyen kuruluşlar, bu sizler için. Her biri, gerçek anlamda akreditasyonda referans alınan standart ve kılavuzlarda belirtilmiş yeterlilik kriterlerini eksiksiz karşılayan denetçi kadromuzla işbirliğine hazırız. 
 
Detaylı bilgi ve başvuru için lütfen bilgi@erkoglobal.com.tr adresine konu başlığını belirterek mail atınız, yada BAŞVURU VE DANIŞMA HATTI''mızdan bize ulaşabilirsiniz. Danıışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaklardır.